Effekt

Effektívny dom s nízkymi prevádzkovými nákladmi, s úžitkovou plochou 100 metrov štvorcových. Pozostáva zo všetkého, čo má správny rodinný dom mať, teda priestrannej obývačky s východom na terasu, kuchyňu so šikovnou špajzou či veľkej kúpelne s vaňou, sprchovacím kútom a WC. Taktiež sa v dome nachádza aj technická miestnosť s druhým WC a bidetom. Ďalšie miestnosti sú spálňa a dve detské izby. Dom je možné vykurovať plynovým alebo elektrickým kotlom, v kombinácií s fotovoltickým systémom.

Dom je vhodný pre každú rodinu hľadajúcu kvalitné bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi.


Pôdorys

podorysbezkot

V cene holodomu je zahrnuté :
základová doska, steny (Ytong/Tehla), drevený krov , krytina betónová Mediterran Danubia, okapový poplastovaný systém, plastové okná 5-komorové dvojskla k 1,0, vchodové dvere, interiérové stierky, fasádna izolácia polystyrénom + silikónová fasáda, izolácia podlahy 100 mm, poter, rozvody voda, kanál, el., prípadne plyn, podlahové kúrenie, kotol, maľovka biela hygienická, vypínače strednej kvality, upratanie interiéru a exteriéru.

V cene holodomu nie je zahrnuté :
 obklady, dlažby, sanita, plav. podlaha, interiérové dvere, okapový chodník, terasa, úprava terénu.

 

V prípade požiadavky z Vašej strany na dokončenie domu Vám ho vieme zrealizovať na kľúč.

V cene domu na kľúč nie je zahrnuté: okapový chodník, terasa, úprava terénu.

 

stit620px5

Navyše podlahové kúrenie, fotovoltický bojler a krb na bioalkohol ako náhradný zdroj kúrenia zadarmo !

 

Tento dom je možné postaviť ako klasický murovaný dom, montovaný drevodom alebo oceľový dom.Nie je možné pridávať komentáre.