Mono

Zdieľať

mono2telo

Tento dom je ideálny pre 4-člennú rodinu, ktorá ocení jeho jednoduchosť v spojení s nízkymi prevádzkovými nákladmi a eleganciou. Úžitková plocha domu je 95 m2, má dva varianty pôdorysu.

Svoje miesto si v ňom nájde každý člen rodiny. Tento jednopodlažný dom pozostáva zo spojenej obývačky, kuchyne a chodby, dvoch izieb, spálne, kúpelne a vchodového závetria. V dome je aj druhé WC ktoré je spojené s kotolňou. K domu je možné pristaviť garáž.

 

monotelocele

 

V cene holodomu je zahrnuté :
základová doska, steny (Ytong/Tehla), drevený krov , krytina betónová Mediterran Danubia, okapový poplastovaný systém, plastové okná 5-komorové dvojskla k 1,0, vchodové dvere, interiérové stierky, fasádna izolácia polystyrénom + silikónová fasáda, izolácia podlahy 100 mm, poter, rozvody voda, kanál, el., prípadne plyn, podlahové kúrenie, kotol, maľovka biela hygienická, vypínače strednej kvality, upratanie interiéru a exteriéru.

V cene holodomu nie je zahrnuté :
 obklady, dlažby, sanita, plav. podlaha, interiérové dvere, okapový chodník, úprava terénu.

V prípade požiadavky z Vašej strany na dokončenie domu Vám ho vieme zrealizovať na kľúč.

V cene domu na kľúč nie je zahrnuté: okapový chodník, terasa, úprava terénu.

 

Pôdorys 

podorysweb

 

V cene projektu je podlahové kúrenie, fotovoltický bojler a krb na bioalkohol ako náhradný zdroj kúrenia !

Tento dom je možné postaviť ako klasický murovaný dom, montovaný drevodom alebo oceľový dom.

 

Doplnková výbava :

fotovoltické panely za doplatok 2000,- €, komín 1500,- €, ďalšie možnosti podľa dohody.

Fotovoltické panely môžu byť refundované prostredníctvom štátnej dotácie.

 

 

Výstavba rodinných domov naším systémom je variabilná a vieme Vám postaviť akýkoľvek dom vrátane katalógových domov a iných projektov.

Naším partnerom je firma , PRODOM z ktorej katalógu si môžete zvoliť akýkoľvek projekt. Cena takéhoto domu je 800,- Euro/m2  v holodome, teda v stave ako je popísané vyššie.

Ďalšie ponuky

Starter

Projekt domu Starter je cielený na mladé rodiny, ktoré túžia po vlastnom bývaní, no neláka ich alternatíva rušného paneláku. Cenovo

VIAC »

Moderna

Tento dom je vhodný pre 4 člennú rodinu, ktorá hľadá dom s obdĺžnikovým pôdorysom a obľubuje využitie a vzhľad moderných architektonických

VIAC »