viarea250edit Poslaním  spoločnosti Via Rea - realitný dom je poskytnúť svojim klientom úplný realitný servis vrátane právneho, ekonomického a správneho poradenstva.
 
Tím maklérov spoločnosti Via Rea pristupuje ku klientom individuálne s profesionálnym nasadením, aby vyhoveli špecifickým potrebám každého z Vás.  

Spoločnosť MIRAD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Spoločnosť poskytuje široký výber sortimentu z oblastí vody, plynu, kúrenia, odpadov, krbov pecí ako aj kúpeľňové štúdio.
 
Ideálnym riešením pre zákazníka je ešte pred samotnou investíciou alebo realizáciou stavebnej rekonštrukcie, či zakladaním novostavby, konzultovať s nami otázku rozvodov plynu, vody, odpadov, kúrenia a vnútorného vybavenia i následné dodávky materiálu. Dokážeme fundovane poradiť pri optimalizácii týchto riešení a promptne dodávať materiál v celej oblasti problematiky plyn-voda-kanál-kúrenie.

Firma John Guest má veľké a dlhodobé skúsenosti ako jeden z celosvetovo popredných výrobcov rýchlonástrčných spojovacích prvkov (rýchlospojky) pre trubkové systémy.
 
Celkový proces vývoja, výroby a montáže je kontrolovaný prepracovaným systémom zaistenia kvality. John Guest je od roku 1989 podnikom nachádzajúcim sa na zozname podnikov certifikovaných podľa DIN-ISO 9001.

woodcote250 Spoločnosť WOODCOTE Slovakia, s. r. o. so zameraním na kompletné interiérové systémy a tiež prezentáciu zahraničných výrobcov na slovenskom trhu vznikla v roku 1995 ako dcérska firma skupiny WOODCOTE stavební materiály s.r.o. so sídlom v Českej republike.
 
Zameriavame sa na dodávky v oblasti systémov suchej výstavby, izolácií a fasádnych systémov. WOODCOTE je na slovenskom trhu synonymom pre suchú výstavbu.
 
Zákazníkom preto ponúkame najširší sortiment sadrokartónových systémov, ktoré nájdu uplatnenie ako u novostavieb, tak pri rekonštrukciách najrôznejších budov. Ponúkame tiež kompletnú ponuku izolácií a zateplenia. Naše rozsiahle produktové portfólio zahŕňa aj strešné systémy, podlahy, dvere, základné stavebné materiály, náterové materiály a veľa ďalšieho stavebného materiálu.

proplaningLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis dapibus quam quis volutpat elementum. Ut scelerisque lacinia mi, quis vehicula lectus vestibulum et. Nunc libero leo, imperdiet eu ultrices at, luctus in elit. Vestibulum facilisis nibh felis, eu lacinia odio iaculis sed. Etiam ut purus sit amet velit congue lacinia at in tellus. Vestibulum eleifend at mauris ac iaculis. Suspendisse non dolor venenatis, laoreet quam sit amet, viverra enim. Integer at leo ac purus elementum tincidunt sit amet vitae dolor. Proin facilisis metus quis arcu auctor auctor. Suspendisse velit urna, ullamcorper eu tellus ac, pharetra laoreet felis. In dignissim augue nec ante adipiscing, ut eleifend eros egestas.

logo-prodom Spoločnosť PRODOM spol. s r.o. sa venuje otázke bývania, projektov a výstavby rodinných domov už od roku 1993, od tohto obdobia sledujeme potreby a požiadavky stavebníkov spojené s touto problematikou. Získané podnety zapracovávame do ponúkaných projektov rodinných domov. Predchádzajúce roky boli úspešné. Potvrdili našu pozíciu medzi poprednými firmami pôsobiacimi v odbore stavebníctva a najvýznamnejšieho dodávateľa projektov v Slovenskej a Českej republike. Meno a značka našej spoločnosti je symbolom spokojnosti zákazníkov.

mediterra250 Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., vyrába a distribuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému.
 
Základnou surovinou škridiel je betón. Neustálym rozširovaním našich produktových línií, prostredníctvom nových farebných odtieňov a povrchových úprav uspokojujeme dopyt trhu a jeho kvalitatívne požiadavky.
 
Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je dcérskou spoločnosťou maďarskej Mediterrán Magyarország, Kft.. Centrála firmy sa nachádza v meste Bóly. Výroba škridiel sa na Slovensku nachádza vo Vlčanoch.

Logitex250 Spoločnosť Logitex vyvinula a vyrába ohrievače vody, ktoré na ohrev používajú elektrickú energiu z fotovoltaických panelov.
 
Patentovaným riešením je regulácia tepelných ochranných prvkov i napriek tomu, že vyrobený jednosmerný prúd je priamo napojený na výhrevnú špirálu. Jednoduché a účinné.
 
Ďalšími produktmi firmy sú zásobníky pre plynové a elektrické kotle a systémy fotovoltického kúrenia.

lindab250 Lindab AB je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktov z tenkostenných oceľových, vopred lakovaných plechov.
 
Ponúka komplexné systémové riešenia v obchodných oblastiach Vzduchotechnika, Stavebné komponenty a Montované oceľové haly. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, jednoduchou montážou, energetickou účinnosťou s ohľadom aj na životné prostredie a dodávané sú vždy s vysokou úrovňou služieb.
 
V Slovenskej republike pôsobí spoločnosť Lindab od roku 2004.

kjg logo Spoločnosť K&J&G a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou K&J&G.
 
História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému K&J&G hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti.Výrobná časť produkuje na trh 1000 klampiarskych prvkov a obchodná časť ďalších 1500 položiek materiálov, náradia, doplnkov a strojov a pod.

Fermacell250 Čiastkovou spoločnosťou, ktorá funguje na našom trhu, je Fermacell GmbH. Táto spoločnosť sa môže pochváliť dominantným postavením na trhu sadrovláknitých dosiek nielen u nás, ale v celej Európe. Mimoriadna obľuba u zákazníkov pramení predovšetkým z komplexnosti systémových riešení a servisu.
 
Najväčší objem dodávok je realizovaný pre výrobcov a dodávateľov montovaných domov na báze drevenej konštrukcie.

BEK-Baustoffe250 BEK BAUSTOFFE SLOVAKIA s.r.o. je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou obchodnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a odborné technické poradenstvo v oblasti stavebných materiálov suchej vnútornej výstavby a zatepľovania budov.
 
Spoločnosť je v predaji sadrokartónových systémov, tepelných izolácií a certifikovaných zatepľovacích systémov jedným z lídrov slovenského obchodného trhu v danej oblasti.