Partneri

Spoločnosť K&J&G a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou K&J&G.
 
História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému K&J&G hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti.Výrobná časť produkuje na trh 1000 klampiarskych prvkov a obchodná časť ďalších 1500 položiek materiálov, náradia, doplnkov a strojov a pod.

Spoločnosť MIRAD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Spoločnosť poskytuje široký výber sortimentu z oblastí vody, plynu, kúrenia, odpadov, krbov pecí ako aj kúpeľňové štúdio.
 
Ideálnym riešením pre zákazníka je ešte pred samotnou investíciou alebo realizáciou stavebnej rekonštrukcie, či zakladaním novostavby, konzultovať s nami otázku rozvodov plynu, vody, odpadov, kúrenia a vnútorného vybavenia i následné dodávky materiálu. Dokážeme fundovane poradiť pri optimalizácii týchto riešení a promptne dodávať materiál v celej oblasti problematiky plyn-voda-kanál-kúrenie.

Firma John Guest má veľké a dlhodobé skúsenosti ako jeden z celosvetovo popredných výrobcov rýchlonástrčných spojovacích prvkov (rýchlospojky) pre trubkové systémy.
 
Celkový proces vývoja, výroby a montáže je kontrolovaný prepracovaným systémom zaistenia kvality. John Guest je od roku 1989 podnikom nachádzajúcim sa na zozname podnikov certifikovaných podľa DIN-ISO 9001.

Spoločnosť WOODCOTE Slovakia, s. r. o. so zameraním na kompletné interiérové systémy a tiež prezentáciu zahraničných výrobcov na slovenskom trhu vznikla v roku 1995 ako dcérska firma skupiny WOODCOTE stavební materiály s.r.o. so sídlom v Českej republike.
 
Zameriavame sa na dodávky v oblasti systémov suchej výstavby, izolácií a fasádnych systémov. WOODCOTE je na slovenskom trhu synonymom pre suchú výstavbu.
 
Zákazníkom preto ponúkame najširší sortiment sadrokartónových systémov, ktoré nájdu uplatnenie ako u novostavieb, tak pri rekonštrukciách najrôznejších budov. Ponúkame tiež kompletnú ponuku izolácií a zateplenia. Naše rozsiahle produktové portfólio zahŕňa aj strešné systémy, podlahy, dvere, základné stavebné materiály, náterové materiály a veľa ďalšieho stavebného materiálu.

BEK BAUSTOFFE SLOVAKIA s.r.o. je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou obchodnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a odborné technické poradenstvo v oblasti stavebných materiálov suchej vnútornej výstavby a zatepľovania budov.
 
Spoločnosť je v predaji sadrokartónových systémov, tepelných izolácií a certifikovaných zatepľovacích systémov jedným z lídrov slovenského obchodného trhu v danej oblasti.  

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., vyrába a distribuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému.
 
Základnou surovinou škridiel je betón. Neustálym rozširovaním našich produktových línií, prostredníctvom nových farebných odtieňov a povrchových úprav uspokojujeme dopyt trhu a jeho kvalitatívne požiadavky.
 
Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je dcérskou spoločnosťou maďarskej Mediterrán Magyarország, Kft.. Centrála firmy sa nachádza v meste Bóly. Výroba škridiel sa na Slovensku nachádza vo Vlčanoch.

Spoločnosť Logitex vyvinula a vyrába ohrievače vody, ktoré na ohrev používajú elektrickú energiu z fotovoltaických panelov.
 
Patentovaným riešením je regulácia tepelných ochranných prvkov i napriek tomu, že vyrobený jednosmerný prúd je priamo napojený na výhrevnú špirálu. Jednoduché a účinné.
 
Ďalšími produktmi firmy sú zásobníky pre plynové a elektrické kotle a systémy fotovoltického kúrenia.

Lindab AB je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktov z tenkostenných oceľových, vopred lakovaných plechov.
 
Ponúka komplexné systémové riešenia v obchodných oblastiach Vzduchotechnika, Stavebné komponenty a Montované oceľové haly. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, jednoduchou montážou, energetickou účinnosťou s ohľadom aj na životné prostredie a dodávané sú vždy s vysokou úrovňou služieb.
 
V Slovenskej republike pôsobí spoločnosť Lindab od roku 2004.

Čiastkovou spoločnosťou, ktorá funguje na našom trhu, je Fermacell GmbH. Táto spoločnosť sa môže pochváliť dominantným postavením na trhu sadrovláknitých dosiek nielen u nás, ale v celej Európe. Mimoriadna obľuba u zákazníkov pramení predovšetkým z komplexnosti systémových riešení a servisu.
 
Najväčší objem dodávok je realizovaný pre výrobcov a dodávateľov montovaných domov na báze drevenej konštrukcie.

Hlavným zameraním F.A. JAFAR S.A. je výroba a distribúcia širokého rozsahu výrobkov používaných v dodávkach vody, v zavlažovacích systémoch, v čističkách odpadových vôd, v úpravniach vody, v rozvodoch plynu, v regulačných staniciach plynu, v prečerpávacích staniciach a v protipožiarnych systémoch.

Základným cieľom je výroba výrobkov na takej úrovni kvality, ktorá splní požiadavky a očakávania našich zákazníkov.

Od počiatku vidíme spokojnosť v orientácii na splnenie očakávaní našich zákazníkov, v neustálom rozvoji organizácie, technológie a kvality a tiež v zaangažovaní našich zamestnancov.

Jafar je firma hľadiaca do budúcnosti!

Spoločnosť EFEKT reality s. r. o. vznikla ako obchodná zložka zameraná na predaj nízkoenergetických domov. Túto činnosť realizujeme s našou partnerskou a developersko – stavebnou firmou, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti výstavby na Slovensku ako i v zahraničí.