Duo

Zdieľať

DOMc-949x349

Dom Duo, alebo presnejšie Dvojdom Duo sme zaradili do našej ponuky z dôvodu vysokého záujmu našich zákazníkov, medzi ktorými sa teší veľkej obľube. Spája výhody dvojdomu a samostatného domu, a to najmä vďaka prepojeniu domov mimo obytnej časti, presnejšie garážovou stenou.

Každý z dvoch domov má obytnú plochu 90m+ 21mv garáži. V prípade nezáujmu o garáž je možné ju nahradiť napríklad formou malej technickej miestnosti, dielne alebo po prípadnej konzultácií podľa Vašich predstáv.

Ak Vás projekt zaujal no nemáte záujem o dvojdom je možné tento projekt realizovať ako samostatne stojací dom.

Pôdorys
podorys side

 

V prípade výstavby do fázy holodomu je v cene zahrnuté :

základová doska, konštrukcia Lindab, krov (možnosť výberu oceľový alebo drevený), krytina betónová Mediterran Danubia, okapový systém, vnútorné a vonkajšie opláštenie 12,5 mm sadrovláknitou konštrukčnou doskou Fermacell, plastové okná 5-komorové dvojskla k 1,1, vchodové dvere, izolácia medzikonštrukčná 120 mm minerálnou vlnou, izolácia vnútorná krížom 50 mm min. vlnou, fasádna izolácia polystyrénom 80 mm plus silikónová fasáda, izolácia podlahy 100 mm, poter, rozvody voda, kanál, el., prípadne plyn, kúrenie, kotol, maľovka biela hygienická, vypínače strednej kvality, upratanie interiéru a exteriéru.

V cene nie je zahrnuté :
 obklady, dlažby, sanita, plav. podlaha, interiérové dvere, okapový chodník, úprava terénu.

Doplnková výbava :
 solárny systém za doplatok 3000,- €, komín 1500,- €, ďalšie možnosti podľa dohody.

V prípade požiadavky z Vašej strany na dokončenie domu Vám ho vieme zrealizovať na kľuč.

V cene projektu je podlahové kúrenie, fotovoltický bojler a krb na bioalkohol ako náhradný zdroj kúrenia !

Na dokončenie domu do finálnej podoby Vám radi sprostredkujeme materiály prostredníctvom našich dodávateľov so zľavou.

 

Výstavba rodinných domov naším systémom je variabilná a vieme Vám postaviť akýkoľvek dom vrátane katalógových domov a iných projektov.

Naším partnerom je firma PRODOM, z ktorej katalógu si môžete zvoliť akýkoľvek projekt. Cena takéhoto domu je 800,- Euro/m2  v holodome, teda v stave ako je popísané vyššie.

Ďalšie ponuky

Starter

Projekt domu Starter je cielený na mladé rodiny, ktoré túžia po vlastnom bývaní, no neláka ich alternatíva rušného paneláku. Cenovo

VIAC »

Moderna

Tento dom je vhodný pre 4 člennú rodinu, ktorá hľadá dom s obdĺžnikovým pôdorysom a obľubuje využitie a vzhľad moderných architektonických

VIAC »