Moderna

Zdieľať

DOMb-949x349

Tento dom je vhodný pre 4 člennú rodinu, ktorá hľadá dom s obdĺžnikovým pôdorysom a obľubuje využitie a vzhľad moderných architektonických prvkov. Dom má jedno podlažie na ktorom má úžitkovú plochu 108 mktoré pokrýva plochá strecha.

Dom pozostáva z priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, dvoch izieb, chodby, kúpelne, WC, chodbového závetria a špajzy. K domu je možná prístavba striešky pre auto, alebo v prípade individuálneho záujmu garáž.

Konštrukcia domu

konstrukciadomB

 

V prípade výstavby do fázy holodomu je v cene zahrnuté :
základová doska, konštrukcia Lindab, krov (možnosť výberu oceľový alebo drevený), krytina betónová Mediterran, okapový systém, vnútorné a vonkajšie opláštenie 12,5 mm sadrovláknitou konštrukčnou doskou Fermacell, plastové okná 5-komorové dvojskla k 1,1, vchodové dvere, izolácia medzikonštrukčná 120 mm minerálnou vlnou, izolácia vnútorná krížom 50 mm min. vlnou, fasádna izolácia polystyrénom 80 mm plus silikónová fasáda, izolácia podlahy 100 mm, poter, rozvody voda, kanál, el., prípadne plyn, kúrenie, kotol, maľovka biela hygienická, vypínače strednej kvality, upratanie interiéru a exteriéru.

V cene nie je zahrnuté :
obklady, dlažby, sanita, plav. podlaha, interiérové dvere, okapový chodník, úprava terénu.

 

Pôdorys

podorysmodern

 

Doplnková výbava :

solárny systém za doplatok 3000,- €, komín 1500,- €, ďalšie možnosti podľa dohody.

Tieto práce a materiály vieme pre Vás sprostredkovať prostredníctvom našich obchodných partnerov na priamo.

Tento dom je možné postaviť ako oceľový montovaný dom, drevodom alebo klasický murovaný dom.

V cene projektu je podlahové kúrenie, fotovoltický bojler a krb na bioalkohol ako náhradný zdroj kúrenia !

Výstavba rodinných domov naším systémom je variabilná a vieme Vám postaviť akýkoľvek dom vrátane katalógových domov a iných projektov.

Naším partnerom je firma  PRODOM , z ktorej katalógu si môžete zvoliť akýkoľvek projekt. Cena takéhoto domu je 800,- Euro/m2  v holodome, teda v stave ako je popísané vyššie.

Ďalšie ponuky

Starter

Projekt domu Starter je cielený na mladé rodiny, ktoré túžia po vlastnom bývaní, no neláka ich alternatíva rušného paneláku. Cenovo

VIAC »

Moderna

Tento dom je vhodný pre 4 člennú rodinu, ktorá hľadá dom s obdĺžnikovým pôdorysom a obľubuje využitie a vzhľad moderných architektonických

VIAC »